Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

Трусова Людмила Євгенівна, зав. сектору економіки будівництва та незалежної оцінки майна та майнових прав

    Завідувач сектору економіки будівництва, оцінки майна і майнових прав державного підприємства «Науково-дослідний інститут будівельного виробництва». На посаді завідувача сектору працює з січня 1989 р. Закінчила Київський інститут народного господарства (диплом з відзнакою 1969 рік; сучасна назва: Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана; спеціальність: «Планування народного господарства»), аспірантуру цього інституту (1973 рік; спеціальність: «Ефективність капітальних вкладень і нової техніки»).

    Досвід наукової та викладацької діяльності з 1973 року: науковий співробітник, старший науковий співробітник, завідувач сектору; старший викладач з економіки будівництва (1980-1981 рр.; Київський філіал Всесоюзного інституту підвищення кваліфікації керівних кадрів і фахівців будівництва при Московському інженерно-будівельному інституті ім. В. В. Куйбишева).

    Отримала в 1995 р. кваліфікацію оцінювача: навчання методологічним основам оцінки майна в міжнародній консалтинговій компанії Deloitte & Touche (сертифікат б/н від 10-14 квітня 1995 р., м. Київ) та в Міжнародному центрі приватизації, інвестицій і менеджменту в м. Києві (сертифікат № 76 від 23. 05.1995 р. на проведення оцінки майна, майнових прав та бізнесу на території України). Спеціаліст з питань реєстрації прав на нерухоме майно – навчання на семінарі «Реєстрація прав на нерухоме майно»  в  м. Євле (Швеція) сертифікат б/н 3-21 березня 1997 р..

    В 1999 р. присвоєна кваліфікація «Провідний експерт-оцінювач» Українського товариства оцінювачів (кваліфікаційне посвідчення № 037). Член Ради Відділення Українського товариства оцінювачів по Києву і Київській області.

    Сфера наукових інтересів – дослідження ринку фінансових послуг і ринку корпоративних прав України; технічний аудит земельних  ділянок під забудову (як забудованих, так і вільних від забудови); розробка основних засад методичного підходу до проведення оцінки майна і майнових прав.

Основні послуги:

 1. Послуги за напрямом оцінки майна «Оцінка об’єктів у матеріальній формі» за спеціалізаціями:
  • Оцінка об’єктів нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок та майнових прав на них.
  • Оцінка машин і обладнання.
  • Оцінка дорожніх транспортних засобів.
  • Оцінка літальних апаратів.
  • Оцінка судноплавних засобів.

1.7. Оцінка рухомих речей, крім таких, що віднесені до машин, обладнання, колісних транспортних засобів, літальних апаратів, судноплавних засобів, та тих, що становлять культурну цінність).

 1. Послуги за напрямом оцінки майна «Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів, у тому числі прав на об’єкти інтелектуальної власності».

    3. Послуги з технічного аудиту земельних  ділянок під забудову (як забудованих, так і вільних від забудови) згідно  вимог чинного законодавства  України з питань планування і забудови територій, діючих Державних будівельних норм та інших нормативно-правових документів.

   4. Послуги з дослідження ринку корпоративних прав України і визначення методологічних особливостей оцінки вартості корпоративних прав підприємств в Україні.

    5. Послуги з дослідження ринку фінансових послуг України, в тому числі,  фінансових послуг компаній з управління активами, що мають статус небанківських фінансових установ, за результатами яких здійснюється визначення оціночної  вартості  фінансових послуг  (розміру процентної ставки) на ринку України.

Послуги фахівця

Об`єкти та роботи фахівця

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"