Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

Історія (сторінка 2)

       Інститут був одним з фундаторів Академії будівництва України. З самого початку її існування НДІБВ є колективним членом Академії.

      Інститут з 1965 року щорічно  видає міжвідомчий науково-технічний збірник “Будівельне виробництво”. Крім того, спільно з Академією будівництва України, з 2001 року інститут започаткував і регулярно видає по два номери на рік журнал “Нові технології у будівництві”. Обидва видання входять до переліку наукових фахових видань Департаменту атестації кадрів Міністерства освіти і науки України, у яких можуть публікуватись основні результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора та кандидата наук. Регулярно проводяться наукові конференції та семінари.

      Міжнародні зв’язки інституту полягають  в участі науковців інституту у міжнародних наукових конференціях Білорусі, Іспанії та Ізраїлі, співробітництві із закордонними фірмами тощо.

      Інститут є членом Всеукраїнської асоціації «Механіка ґрунтів, геотехніка та фундаментобудування», Асоціації сучасних безтраншейних технологій, членом Будівельної та Торгової палат України.

   За сімдесят років існування інституту неодноразово змінювались його назва та підлеглість, але не змінювались головні напрямки наукової діяльності – організація, механізація та технологія промислового, житлово-цивільного та спеціального будівництва.

   Інститут має багаторічний досвід науково-дослідної, науково-технічної та проектної роботи, а також досвід впровадження своїх розробок у будівельних, промислових та інших організаціях України та за її межами.

   В інституті були започатковані нові наукові напрямки розвитку галузевої науки, які під керівництвом провідних вчених інституту перетворились у наукові школи та у різні роки за участі науковців інституту сприяли підвищенню технічного рівня будівництва України.

ЧИТАТИ ДАЛІ…

Наші послуги

Наші фахівці

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"