Заказ обратного звонка
ГП "Научно-исследовательский институт строительного производства имени В.С. Балицкого"

(Українська) 9-10 грудня 2019 року в ДП «НДІБВ» відбулася VII Міжнародна науково-технічна конференція “Нові технології в будівництві. BIM. Досвід та перспективи впровадження будівельних інформаційних технологій”

Извините, этот техт доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

BIM (Building Information Model) – новітній тренд у будівництві

Саме це стало основним меседжем VII Міжнародної науково-технічної конференції “Нові технології в будівництві. BIM. Досвід та перспективи впровадження будівельних інформаційних технологій”, яка відбулася 9-10 грудня у стінах державного підприємства «Науково-дослідний інститут будівельного виробництва».


Інформаційне моделювання будівлі – це комплексний підхід до проектування, зведення, оснащення, забезпечення експлуатації та ремонту будівлі, який передбачає збирання та комплексну обробку у процесі проектування усієї архітектурно-конструкторської, технологічної, фінансової та іншої інформації про будівлю з усіма її взаємозв’язками.

Впровадження BIM – технологій у світі відбувається зростаючими темпами, в тому числі за державної підтримки. В Україні також спостерігається посилення інтересу до інформаційного моделювання будівельних систем.

Присутня на конференції Міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак підкреслила актуальність застосування інформаційного моделювання будівель в Україні. Його впровадження має бути прискорене складанням дорожньої карти поширення ВІМ з метою підвищення ефективності інвестицій протягом всього життєвого циклу будівель.

У конференції також взяли участь заступник Міністра розвитку громад та територій України з питань європейської інтеграції Юліан Чаплінський, президент Академії будівництва України Іван Назаренко, ректор Київського національного університету будівництва і архітектури Петро Куліков.

Зокрема, Юліан Чаплінський наголосив, що ВІМ– технологія – це процес колективного створення та використання інформації про об’єкт будівництва, основа для прийняття рішення з метою оптимізації витрат на створення та утримання будівель і споруд.

Директор інституту Владислава Хижняк зазначила, що головна мета   фахівців будівельної галузі – привернути увагу до необхідності розвитку BIM–  моделювання на усіх етапах життєвого циклу будівель і споруд, створення умов для обговорення сучасних проблем, пов’язаних з впровадженням ВІМ в Україні, розвиток новітніх технологій у організації будівництва, налагодження та зміцнення наявних зв’язків серед учасників конференції.

В конференції взяли участь понад 130 представників державних, наукових, проектних, будівельних та громадських організацій, навчальних закладів вищої освіти будівельного профілю.

Сформовані за підсумками конференції пропозиції будуть передані до зацікавлених центральних органів виконавчої влади, а матеріали обговорення увійдуть до науково-практичного збірника ДП «Науково-дослідний інститут будівельного виробництва».

Скачати тези доповідей

Наши услуги

Наши специалисты

Наши объекты
"ГП "НИИСП" - это решение любых строительных задач!"