Замовити зворотній дзвінок
ДП "Науково-дослідний інститут будівельного виробництва" (м.Київ)

Матеріально-технічна база

    Інститут має розвинену матеріальну базу для проведення наукових досліджень та виготовлення нестандартного обладнання та устаткування, яка включає:

  1. Основне випробувальне обладнання (ВО)

    Наявне ВО повністю забезпечує проведення вишукувальних та експериментально-дослідницьких робіт, що виконуються у НДІБВ. Перелік ВО включає:

  • Преси для випробування будівельних матеріалів на стиск.

    Максимальне навантаження – 10, 50  та 125 т; допустима похибка після 10 % граничного навантаження – ±2 %; швидкість переміщення траверси – 48 та 200 мм/хв; керування централізоване (кнопками, маховичком).

  • Машини розривні для випробування будівельних матеріалів, у т.ч. рулонних матеріалів, клеїв, герметизувальних, гідроізолювальних та теплоізолювальних матеріалів, фарб і лаків за показниками міцності та відносних деформацій.
  • Випробувальна машина для визначення межі міцності будівельних матеріалів при згинанні. Діапазон вимірювань від 30 до 100 кгс/см2; похибка не більше 1%; швидкість зростання навантаження – 5±0,5 кгс/хв.
  • Гідравлічний прес-насос для визначення міцності бетону в залізобетонних конструкціях в діапазоні 100-500 кгс/см2.
  • Прилад ультразвуковий для визначення неруйнівними методами міцності бетону в залізобетонних конструкціях в діапазоні 100-500 кгс/см2.
  • Прилади Швейцарської фірми Proceg – молотки SCHMIDT моделей L (для цегли) та N (для бетону).

    Прилади дозволяють визначати неруйнівним методом орієнтовну міцність на стиск виробів із випаленої глини і бетону (залізобетону).

  • Домкрати гідравлічні для визначення навантаження при випробуванні паль, фундаментів. Діапазони зусиль – 0-100 тс, 0-500 тс.
  • Шафи сушильні для висушування зразків різного роду матеріалів при визначенні вологості, водопоглинання та показників пористості.

Максимальні робочі температури 250°С,  260°С та 350°С.

ЧИТАТИ ДАЛІ…

Наші послуги

Наші фахівці

Наші об`єкти
"ДП "НІДБВ" - це вирішення будь-яких будівельних задач!"